MONIN Cup Junior

MONIN Cup Junior to coroczny konkurs barmański skierowany dla młodzieży szkół średnich z całej Polski. Podczas Gali Finałowej wewnętrznie wybrani reprezentanci mierzą się ze sobą w kategorii „long drink” tworząc koktajle bezalkoholowe z wykorzystaniem produktów MONIN. Zwycięzcy otrzymują cenne nagrody, również dla swojej szkoły. Jest to jedyny tego typu konkurs barmański dla młodzieży w Polsce.

MONIN Cup Junior 2019 jest już 7. edycją konkursu i odbędzie się 5 grudnia 2019 w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich (ul. Majdańska 30/36, 04-110 Warszawa).

REGULAMIN KONKURSU

Zgłoszenie szkoły

Lista szkół została zamknięta. W przypadku zainteresowania konkursem w przyszłości prosimy o wypełnienie poniższego formularza. Zgłoszenie wypełnia opiekun (nauczyciel lub dyrektor) w imieniu szkoły.


Oświadczam, iż zapoznałam/em się z Regulaminem Konkursu MONIN Cup Junior oraz Polityką Prywatności dostępnymi na stronie: http://moninpolska.pl/blog w zakresie przetwarzania moich danych osobowych, podstawy prawnej przetwarzania, jak również przysługujących mi uprawnień oraz akceptuję ich postanowienia.

Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym, w celu uczestnictwa w konkursie i otrzymywania od organizatora konkursu informacji o konkursie przez okres jednego roku. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku utrwalonego na zdjęciach wykonywanych podczas konkursu, w szczególności poprzez umieszczanie tych zdjęć na blogu oraz stronach internetowych prowadzonych przez organizatora konkursu, a także na wszelkich profilach i kontach organizatora w portalach społecznościowych (tj. Facebook, Instagram) oraz aplikacjach typu YouTube.