MONIN Cup Junior

MONIN Cup Junior to coroczny konkurs barmański skierowany dla młodzieży szkół średnich z całej Polski. Podczas Gali Finałowej wewnętrznie wybrani reprezentanci mierzą się ze sobą w kategorii „long drink” tworząc koktajle bezalkoholowe z wykorzystaniem produktów MONIN. Zwycięzcy otrzymują cenne nagrody, również dla swojej szkoły. Jest to jedyny tego typu konkurs barmański dla młodzieży w Polsce.

Gala Finałowa MONIN Cup Junior 2021 obędzie się 8 grudnia 2022 w Warszawie, podczas której zmierzy się 20 uczestników z 20 szkół o profilu gastronomicznym z całej Polski. Finaliści będą walczyć o cenne nagrody rzeczowe oraz szkolenia barmańskie MSBiS oraz SPB.

-> ZOBACZ REGULAMIN

Zgłoszenie szkoły MONIN Cup Junior 2022

Zgłoszenie wypełnia opiekun (nauczyciel lub dyrektor) w imieniu szkoły. Na wskazany adres email zostaną wysłane szczegóły oraz formularz zgłoszeniowy dla uczestnika.

UWAGA: Limit zgłoszeń 20 szkół został już osiągnięty. Trwają zapisy na listę rezerwową. W przypadku rezygnacji zakwalifikowanej szkoły z udziału w konkursie szansę na udział ma szkoła z listy rezerwowej zgodnie z kolejnością otrzymanych zgłoszeń.


    Oświadczam, iż zapoznałam/em się z Regulaminem Konkursu MONIN Cup Junior oraz Polityką Prywatności dostępnymi na stronie: http://moninpolska.pl/blog w zakresie przetwarzania moich danych osobowych, podstawy prawnej przetwarzania, jak również przysługujących mi uprawnień oraz akceptuję ich postanowienia.

    Wyrażam zgodę na przetwarzanie danych osobowych zawartych w formularzu rejestracyjnym, w celu uczestnictwa w konkursie i otrzymywania od organizatora konkursu informacji o konkursie przez okres jednego roku. Wyrażam także zgodę na przetwarzanie mojego wizerunku utrwalonego na zdjęciach wykonywanych podczas konkursu, w szczególności poprzez umieszczanie tych zdjęć na blogu oraz stronach internetowych prowadzonych przez organizatora konkursu, a także na wszelkich profilach i kontach organizatora w portalach społecznościowych (tj. Facebook, Instagram) oraz aplikacjach typu YouTube.