Eliminacje MONIN Cup Junior 2020 (odwołane)

Uprzejmie informujemy, że z powodu wzrostu zakażeń koronawirusem SARS-Cov-2 i wprowadzenia restrykcji przez rząd Polski zmuszeni jesteśmy odwołać Ogólnopolski Konkurs Barmański MONIN Cup Junior 2020.

Pomimo ograniczonej nowej formy przeprowadzenia konkursu obecna sytuacja uniemożliwia uczniom właściwe przygotowanie się i przystąpienie do konkursu, a Gala Finałowa corocznie organizowana w Zespole Szkół Gastronomiczno-Hotelarskich przy ulicy Majdańskiej w Warszawie nie może się odbyć. Pragnąc zapewnić równe szanse wszystkim uczestnikom jak i wyłonić zwycięzców zgodnie z dotychczasowymi zasadami zdecydowaliśmy się wznowić konkursy barmańskie w przyszłym roku. Dziękujemy nauczycielom i uczniom za zaangażowanie oraz mediom za wsparcie. Liczymy, że MONIN Cup 2021 oraz MONIN Cup Junior 2021 będą już mogły odbyć się bez przeszkód i w nieograniczonej formie znanej od 2012 roku!

Zainteresowanych otrzymaniem informacji o kolejnych edycjach MONIN Cup Junior zachęcamy do wypełnienia formularza TUTAJ.